Co pro Vás můžeme udělat?
img
Malování pokojů, bytů, rodinných domů

Naše firma nabízí výmalbu interiérů i exteriérů. Provádíme malování pokojů, bytů i celých rodinných domů v Hradci Králové a okolí, dále také na Jičínsku a Pardubicku. Kromě výmalby aplikujeme dle potřeby penetrační a protiplísňové nátěry. Dále se též zaměřujeme na nátěry fasád. Jsme spolehliví a precizní, neváhejte nás kontaktovat.

img
Malování panelových
a bytových domů

Naše bezprostřední okolí a jeho barvy často ovlivňují to, jak se cítíme. Proto je důležité nejen to, jak vypadá náš samotný domov, ale i podoba společných prostor, kterými musíme každý den procházet, bydlíme-li např. v panelovém domě. I tyto prostory ovlivňují naše vnímání pocitu domova, kam bychom se měli vždy rádi vracet.

Naše firma proto nabízí výmalbu interiérových i exteriérových prostor panelových a bytových domů, i pro družstva vlastníků.

img
Malování škol, kancelářských prostor, obchodů

Potřebujete vymalovat obchod či kancelář? Ani výmalbu těchto prostor není radno podceňovat. Nejenže vhodné pracovní prostředí výrazně zvyšuje pracovní výkon, ale je také důležitou součástí image Vaší firmy. Jedná se o reprezentativní prvek, který by měl Vaše zákazníky oslovit a vzbudit důvěryhodnost.

Naše služby provádíme maximálně šetrně v ohledu k Vašemu podnikání. Děláme vše pro to, abychom Vás ve Vaši činnosti omezovali v co nejmenší možné míře.

img
Malování výrobních hal, průmyslových provozů

Malování výrobních hal a průmyslových provozů většinou znamená postihnout velkou plochu. Z větší části se jedná o natěračské práce ve výškách. Z tohoto důvodu je většinou nutné využit lešení či plošiny.

img
Malování zdravotnických zařízení

Ve zdravotnických zařízeních stráví většina z nás určitou dobu svého života, která není zrovna tou nejradostnější. Z tohoto důvodu je důležité posílit naši duševní rovnováhu, na čemž se ve velké míře podílí prostředí těchto zařízení. Zde je velmi důležité, aby barvy byly příjemné a působily na člověka nenásilným, harmonickým dojmem a zbavily jej tak pocitů úzkosti a strachu.

Naše firma provádí výmalby zdravotnických zařízení, jako jsou nemocnice, zdravotní střediska, ordinace lékařů, lékárny a další. Pokud Vás naše nabídka oslovila a potřebujete vymalovat ordinaci či jen čekárnu, neváhejte nás kontaktovat.

img
Malování gastronomických provozů – restaurací, hotelů

Interiér hotelů a restaurací často vypovídá o kvalitě jejich služeb ještě dříve, než si je host ochoten objednat poskytovanou službu. Pro zákazníka je často rozhodující první dojem, proto je důležité zajistit příjemné prostředí, jehož součástí je vhodná výmalba interiéru. Zákazník se musí cítit pohodlně a na jeho spokojenost má nepochybně vliv i to, jakým prostředím je obklopen.